آموزش بورس (معرفی کتاب سرمایه گذاری در سهام به زبان آدمیزاد)

کتاب سرمایه گذاری در سهام به زبان آدمیزاد نوشته پاول ملازنویچ به بیان واقعیت های اقتصادی و فرصت های موجود در بازار سرمایه می پردازد. پاول ملازنویچ شناخت دقیق از بازار سرمایه و شناخت افراد از خواسته های خودشان را راه موفقیت در بازار سرمایه می داند. شهاب الدين أديب مهر کتاب سرمایه گذاری در سهام به زبان آدمیزاد را به فارسی برگردانده و انتشارات هیرمند آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب سرمایه گذاری در سهام به زبان آدمیزاد

کتاب سرمایه گذاری در سهام به زبان آدميزاد اثر پاول ملازنویچ کارشناس، نویسنده و سخنران برنامه ریزی مالی است. پاول ملازنویچ در این کتاب موفقیت افراد در سرمایه گذاری را وابسته به میزان مطالعه آنهایش از شروع هر اقدامی می داند. وی معتقد است اگر می خواهید در سرمایه گذاری موفق شوید تاحدممکن مطالعه کنید و تکالیف تان را به صورت منظم انجام دهید تا آماده ورود به بازار شوید. بسیاری از سرمایه گذاران نمی دانند که مطالعه و بررسی شرایط شخصی خودشان و تعیین اهداف شان از سرمایه گذاری به اندازه که تحلیل و بررسی سهمی که قصد خرید آن را دارند، اهمیت دارد. اندکی باخودتان فکر کنید، خریدچه سهمی برای شما مناسب است؟ برخی از افراد ریسک بسیار زیادی را متحمل میشوند چ را که دقیقا نمی دانندخریدچه نوع سهمی خواسته ها و نیازهای آنها را برآورده می کند. در کتاب سرمایه گذاری در سهام به زبان آدمیزاد یاد خواهید گرفت که خرید چه نوع سهم هایی نیازها و اهداف شما را محقق خواهد کرد.

جملاتی از کتاب

یک بار از هنرى بانگمن، کمدین باسابقه پرسیده شد «همسر شما چقدر زیبا است؟» او پاسخ داد: « در مقایسه با چه کسی؟» همین استدلال را دربارهی سهام نیز می توان مطرح کرد. هنگامی که از شما پرسیده می شود، سهام شما چطور است، شما می توانید به شکل مناسبی پاسخ دهید: «سهام من عملکرد بسیار خوبی دارد؛ به ویژه زمانی که آن را با معیار پذیرفته شدهای چون شاخص سهام مانند شاخص 500 S&P مقایسه می کنم.»

 

نظر خود را ارسال کنید