آموزش بورس(معرفی کتاب کالبدشناسی حباب های بازار سهام)

معرفی کتاب کالبدشناسی حبابهای بازار سهام
کتاب کالبدشناسی حباب های بازار سهام نوشته گئورگی کومارومی اثری در حوزه ی اقتصاد و بازار سرمایه است که تلاش کرده تا تعریف درستی از حباب های بازار سهام ارائه کند. مريم ذوالفقار روشن کتاب کالبدشناسی حباب های بازار سهام را به فارسی ترجمه کرده و انتشارات دنیای اقتصاد آن را به چاپ رسانده است.

درباره کتاب کالبدشناسی حسابهای بازار سهام

گئورگی کومارومی استاد مالی مجارستانی است که بخشی از دوران کاری خود را به بررسی نقش و اهمیت اقتصادی بورس صرف کرده است. این استاد دانشگاه در کتاب کتاب کالبدشناسی حبابهای بازار سهام سعی کرده است تا به یک تعریف معتبر از حبابهای بازار سهام برسد. گئورگی کومارومی می گوید: روزی آندره کاستولانی نویسنده کتاب بازار سهام کاستولانی در صحبتی تلفنی به من گفت: کسانی که رشته اقتصاد را به شکل امروزی اش می خوانند هرگز نیروی محرک اصلی ورای نوسانات قیمت سهام را درک نخواهند کرد.

درباره گئورگی کومارومی

دکتر گئورگی کومارومی، استادیار رشته مالی دانشکده کسب و کار دانشگاه اروپای مرکزی واقع در بوداپست و استاد دانشگاه رشته مالی در دانشگاه بین المللی کسب و کار مجارستان است. وی درس های مختلف مالی را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تدریس می کند. گئورگی کومارومی در حال حاضر بر روی پروژه تحقیقاتی نقش و اهمیت اقتصادی بورس سهام در مجارستان با عنوان نقش و اهمیت اقتصادی بورس سهام در مجارستان بین سالهای ۱۸۶۴ تا ۲۰۰۵ مشغول به کار است که توسط صندوق تحقیقات علمی مجارستان حمایت مالی می شود.

نظر خود را ارسال کنید