برترین کارگزاری‌های آنلاین بین‌المللی در ژاپن ‏- سال 2022

یک کارگزار آنلاین خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

مطمئناً یک کارگزار خوب، باید ارائه دهنده خدمات عالی در همه زمینه‌ها باشد، به ویژه از نظر هزینه‌های منصفانه و امنییت (مانند ورود دو مرحله ای). همچنین واریز و برداشت پول باید رایگان یا ارزان باشد و فرآیندهای ارائه خدمت، کاربرپسند باشند. پلتفرم‌های معاملاتی عالی، رویه افتتاح حساب آسان و برخورداری از طیف وسیعی از محصولات و پشتیبانی از خدمات (مانند چت آنلاین 24 ساعته، خدمات آموزشی، اعطای اعتبار و...) نیز در این ارزیابی تاثیر زیادی داشته‌اند.

برای یافتن بهترین کارگزاران آنلاین بین‌المللی در ژاپن در سال 2022، وبسایت Brokerchooser تعداد 101 کارگزار آنلاین با کیفیت را انتخاب و تمام جنبه‌های خدمات آنها را با تمرکز ویژه بر شاخص‌هایی نظیر کارمزد، ایمنی، پلت فرم‌های معاملاتی، و همچنین گزینه‌های سپرده و برداشت؛ مورد بررسی و مقایسه قرار داده است.  بر این اساس:

  1. Interactive Brokers بهترین کارگزار آنلاین بین‌المللی در ژاپن در سال 2022 معرفی شده است. به دلایلی نظیر کارمزد معاملاتی پایین، طیف گسترده‌ای از محصولات و بسیاری از ابزارهای عالی بررسی (Research tools).
  2. Saxo Bank در رتبه دوم قرار دارد؛ به دلایلی مشتمل برپلت فرم معاملاتی عالی؛ ابزارهای بررسی کارآمد و سبد محصولات گسترده.
  3. Capital.com جایگاه سوم را کسب نموده است؛ به سبب کارمزدهای پایین در CFD فارکس و تخفیف 100% در کارمزد معاملات سهام، تجربه عالی در افتتاح حساب و پشتیبانی عالی از ایمیل و چت.
  4. TradeStation در رتبه چهارم کارگزاری‌ها به دلایلی نظیر برخورداری از پلتفرم معاملاتی عالی بر پایه وب و موبایل، کارمزد معاملاتی پایین، ابزار بررسی و آموزش با کیفیت بالا، قرار گرفته است.
  5. Alpaca Trading به تازگی در جایگاه پنجم به فهرست راه یافته است. خدمات تجارت API عالی، معاملات سهام و ETF رایگان و ابزارهای ترسیم نمودار فوق‌العاده از دلایل این انتخاب بوده‌اند.

نظر خود را ارسال کنید